Phone icon + 370 611 25720
Arborita logo Bestkebab logo Oficialus BESTKEBAB atstovas Lietuvoje

UAB ARBORITA

Mūsų įmonė įkurta 2001 metais. Esame sukaupę didelę patirtį šioje verslo srityje.

Savo klientus papildomai konsultuojame kebabinių įrengimo, receptūros ir kitais kebabų verslo klausimais. Padedame išsirinkti ir įsigyti visą reikalingą įrangą.

Mūsų tikslas - pateikti vartotojams aukščiausios kokybės, skanius ir sveikus produktus !

BESTKEBAB Ltd.

Bestkebab Ltd. įkurta 2008 m. kaip bendra Vokietijos - Lenkijos įmonė. Jos gamybiniai pajėgumai išsidėstę Lenkijoje, žemutinės Silezijos mieste Lisowice. Akcininkai ir steigėjai turi sukaupę ilgametę kebabų gamybos patirtį.

Įmonė savo klientams siūlo platų gaminių asortimentą iš kiaulienos, jautienos, veršienos bei paukštienos. Žaliavos perkamos tik iš patikimų, sertifikuotų tiekėjų atitinkančių aukščiausius maisto kokybės ir saugos standartus, įskaitant IFS ir BRC.

Įmonė gamybiniame procese griežtai laikosi sanitarijos ir higienos reikalavimų. Kiekviename proceso etape įgyvendinamos RVASVT, GHP ir GGP procedūros, kas užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir saugą.

Pagaminta produkcija saugoma šaltose saugyklose, kuriose įrengtas nuolatinis temperatūros stebėjimas. Produkcija išvežiojama specialiais automobiliais "šaldikliais".

Produkcija tiekiama daugeliui Europos Sąjungos šalių, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Nyderlandus, Švediją, Slovėniją, Ispaniją, Kroatiją, Lietuvą ir kitas.